sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Hala Widowiskowa

Dane obiektu
Adres: Wita Stwosza 1,
67-200 Głogów,
Poland, Republic of 
Strona www stadionu: www.chrobry-glogow.pl
Maksymalna pojemność: 1500

Zdjęcie hali

Hala Widowiskowa

Terminarz kolejnych spotkań

piątek, 22. listopada 2019
19:00 I liga W&M Łago - Los Amigos
19:45 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - El-Trans
20:30 I liga PWiK Głogów - Mert
21:15 I liga Budowlani-Paździoch - E-Towers Famaba
niedziela, 24. listopada 2019
15:00 II liga LO1 Team - Nadodrze
15:45 II liga Korona - Prezesjusze
16:30 II liga Eleks - Błękitni Wierzbnica
17:15 II liga Kml Invest - Ampex Jaczów
18:00 Extraliga Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG
18:45 Extraliga KS Kłobuczyn - ZZPD Rudna
19:30 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Bizpol
20:15 Extraliga Sobota SWS Invest - ZZ Polska Miedź
niedziela, 08. grudnia 2019
15:00 I liga MProjekt - PWiK Głogów
15:45 I liga El-Trans - Budowlani-Paździoch
16:30 I liga Mert - W&M Łago
17:15 I liga Los Amigos - 4 Batalion Inżynieryjny
18:00 Extraliga ZZPPM HMG - KS Kłobuczyn
18:45 Extraliga Bizpol - Inevo/Fuego Team
19:30 Extraliga ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest
21:15 Extraliga Budrem - GPK-SUEZ Głogów
piątek, 13. grudnia 2019
19:00 II liga E-InstalPro - Eleks
19:45 II liga Błękitni Wierzbnica - Kml Invest
20:30 II liga Prezesjusze - LO1 Team
21:15 II liga Ampex Jaczów - Korona
niedziela, 15. grudnia 2019
15:00 Extraliga KS Kłobuczyn - Bizpol
15:45 Extraliga Sobota SWS Invest - ZZPPM HMG
16:30 Extraliga ZZ Polska Miedź - ZZPD Rudna
17:15 Extraliga Inevo/Fuego Team - Budrem
18:00 I liga Budowlani-Paździoch - Los Amigos
18:45 I liga W&M Łago - MProjekt
19:30 I liga E-Towers Famaba - El-Trans
20:15 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - Mert
sobota, 21. grudnia 2019
16:00 II liga Nadodrze - Prezesjusze
16:45 II liga Kml Invest - E-InstalPro
17:30 I liga Mert - Budowlani-Paździoch
18:15 I liga MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny
19:00 I liga Los Amigos - E-Towers Famaba
19:45 I liga PWiK Głogów - W&M Łago
niedziela, 22. grudnia 2019
16:00 II liga LO1 Team - Ampex Jaczów
16:45 II liga Korona - Błękitni Wierzbnica
17:30 Extraliga Budrem - KS Kłobuczyn
18:15 Extraliga Bizpol - Sobota SWS Invest
19:00 Extraliga ZZPPM HMG - ZZ Polska Miedź
19:45 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Inevo/Fuego Team
sobota, 28. grudnia 2019
16:00 I liga Budowlani-Paździoch - MProjekt
16:45 I liga E-Towers Famaba - Mert
17:30 II liga Prezesjusze - Ampex Jaczów
18:15 II liga Nadodrze - Błękitni Wierzbnica
19:00 II liga Korona - Eleks
19:45 II liga LO1 Team - E-InstalPro
niedziela, 29. grudnia 2019
16:00 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów
16:45 I liga El-Trans - Los Amigos
17:30 Extraliga ZZ Polska Miedź - GPK-SUEZ Głogów
18:15 Extraliga Sobota SWS Invest - Inevo/Fuego Team
19:00 Extraliga ZZPD Rudna - Budrem
19:45 Extraliga ZZPPM HMG - Bizpol


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
W&M Łago
W&M Łago
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:45
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
El-Trans
El-Trans
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 20:30
PWiK Głogów
PWiK Głogów
Mert
Mert
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 21:15
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala Data N., 24. Lis. 2019 Początek meczu 15:00
LO1 Team
LO1 Team
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 7
- Adam Kubik EIN 7
3 Sebastian Jeżewski ELE 6
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 927 gości