sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

I liga
niedziela, 19 stycznia 2020 16:30 h
 
El-Trans - PWiK Głogów

Szczegóły meczu

Data rozpoczęcia: niedziela, 19 stycznia 2020
Czas rozpoczęcia: 16:30 h
 
Miejsce: Hala Widowiskowa
Sędzia: Bolesław Skrzyński (Sędzia), Mateusz Rozmus (Sędzia)

Porównanie bezpośrednie

El-Trans Statystyki PWiK Głogów
70,77% Szansa 29,23%
2 Aktualna pozycja w tabeli 6
10 Rozegrane mecze 10
7/3/0 Zw/Rem/Por (Ogółem) 4/0/6
4/1/0 Zw/Rem/Por (Dom) 3/0/2
3/2/0 Zw/Rem/Por (Wyjazd) 1/0/4
24 Zdobyte punkty 12
48 : 18 Stosunek bramek 33 : 47
30 Różnica bramek -14
El-Trans - Budowlani-Paździoch 8:1 Najwyższa wygrana u siebie PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch 7:3
---- Najwyższa porażka u siebie PWiK Głogów - E-Towers Famaba 3:9
PWiK Głogów - El-Trans 4:10 Najwyższa wygrana na wyjeździe Los Amigos - PWiK Głogów 2:4
---- Najwyższa porażka na wyjeździe MProjekt - PWiK Głogów 12:3


Historia rozegranych spotkań

I liga
2 niedziela, 03. listopada 2019 20:30 PWiK Głogów - El-Trans 4 - 10
11 niedziela, 19. stycznia 2020 16:30 El-Trans - PWiK Głogów 2 - 1

El-Trans ostatnie mecze

5 niedziela, 08. grudnia 2019 15:45 El-Trans - Budowlani-Paździoch 8 - 1 Zwycięstwa
6 niedziela, 15. grudnia 2019 19:30 E-Towers Famaba - El-Trans 0 - 1 Zwycięstwa
8 sobota, 28. grudnia 2019 19:45 El-Trans - Los Amigos 1 - 1 Remisy
9 niedziela, 05. stycznia 2020 16:00 Mert - El-Trans 4 - 4 Remisy
10 piątek, 10. stycznia 2020 20:30 MProjekt - El-Trans 2 - 2 Remisy

PWiK Głogów ostatnie mecze

5 niedziela, 08. grudnia 2019 15:00 MProjekt - PWiK Głogów 12 - 3 Porażki
7 niedziela, 22. grudnia 2019 16:45 PWiK Głogów - W&M Łago 4 - 2 Zwycięstwa
8 sobota, 28. grudnia 2019 19:00 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów 2 - 1 Porażki
9 sobota, 04. stycznia 2020 16:45 PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch 7 - 3 Zwycięstwa
10 piątek, 10. stycznia 2020 19:00 PWiK Głogów - E-Towers Famaba 3 - 9 Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 19:00
Kml Invest
Kml Invest
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 19:45
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 20:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 21:15
Eleks
Eleks
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Kolejka 12
Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
Mert
Mert
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 19
2 Krystian Woźniak GPK 12
3 Michał Morawski BIZ 11
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
- Maciej Kierepka ZZP 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Alan Furman Yy 13
- Kamil Walner MPR 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Piotr Juni Yy 1
- Kamil Reinholz BIN 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Mateusz Marut KML 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
2 Mateusz Marut KML 2
- Aleksander Lasota PAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1581 gości