sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

Extraliga
niedziela, 19 stycznia 2020 20:15 h
 
Sobota SWS Invest - KS Kłobuczyn

Szczegóły meczu

Data rozpoczęcia: niedziela, 19 stycznia 2020
Czas rozpoczęcia: 20:15 h
 
Miejsce: Hala Widowiskowa
Sędzia: Tomasz Skrzyński (Sędzia), Krzysztof Wachel (Sędzia)

Porównanie bezpośrednie

Sobota SWS Invest Statystyki KS Kłobuczyn
66,59% Szansa 33,41%
5 Aktualna pozycja w tabeli 9
9 Rozegrane mecze 9
3/2/4 Zw/Rem/Por (Ogółem) 0/1/8
1/2/2 Zw/Rem/Por (Dom) 0/0/4
2/0/2 Zw/Rem/Por (Wyjazd) 0/1/4
11 Zdobyte punkty 1
31 : 37 Stosunek bramek 16 : 48
-6 Różnica bramek -32
Sobota SWS Invest - ZZ Polska Miedź 5:3 Najwyższa wygrana u siebie ----
Sobota SWS Invest - ZZPPM HMG 0:5 Najwyższa porażka u siebie KS Kłobuczyn - Bizpol 3:10
KS Kłobuczyn - Sobota SWS Invest 1:6 Najwyższa wygrana na wyjeździe ----
ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest 7:3 Najwyższa porażka na wyjeździe Budrem - KS Kłobuczyn 5:0


Historia rozegranych spotkań

Extraliga
1 niedziela, 27. października 2019 20:00 KS Kłobuczyn - Sobota SWS Invest 1 - 6
10 niedziela, 19. stycznia 2020 20:15 Sobota SWS Invest - KS Kłobuczyn 4 - 4

Sobota SWS Invest ostatnie mecze

5 niedziela, 15. grudnia 2019 15:45 Sobota SWS Invest - ZZPPM HMG 0 - 5 Porażki
6 niedziela, 22. grudnia 2019 17:30 Bizpol - Sobota SWS Invest 4 - 2 Porażki
7 niedziela, 29. grudnia 2019 19:00 Sobota SWS Invest - Budrem 1 - 5 Porażki
8 niedziela, 05. stycznia 2020 18:15 GPK-SUEZ Głogów - Sobota SWS Invest 3 - 5 Zwycięstwa
9 niedziela, 12. stycznia 2020 19:30 Sobota SWS Invest - Inevo/Fuego Team 5 - 5 Remisy

KS Kłobuczyn ostatnie mecze

4 niedziela, 08. grudnia 2019 18:00 ZZPPM HMG - KS Kłobuczyn 7 - 2 Porażki
5 niedziela, 15. grudnia 2019 15:00 KS Kłobuczyn - Bizpol 3 - 10 Porażki
6 niedziela, 22. grudnia 2019 18:15 Budrem - KS Kłobuczyn 5 - 0 Porażki
7 niedziela, 29. grudnia 2019 18:15 KS Kłobuczyn - GPK-SUEZ Głogów 0 - 3 Porażki
8 niedziela, 05. stycznia 2020 19:45 Inevo/Fuego Team - KS Kłobuczyn 4 - 1 Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 19:00
Kml Invest
Kml Invest
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 19:45
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 20:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 21:15
Eleks
Eleks
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Kolejka 12
Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
Mert
Mert
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 19
2 Krystian Woźniak GPK 12
3 Michał Morawski BIZ 11
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
- Maciej Kierepka ZZP 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Alan Furman Yy 13
- Kamil Walner MPR 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Piotr Juni Yy 1
- Kamil Reinholz BIN 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Mateusz Marut KML 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
2 Mateusz Marut KML 2
- Aleksander Lasota PAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1597 gości