SPONSORZY

 

I liga
 Raport meczowy Kolejka 10 - niedziela, 08. stycznia 2017 - 18:45 h
Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Horbat & Panda
7 6
4
: 2

Wydarzenia

Minuta Wydarzenie
35:57Żółta kartkaŻółta kartka - Jakub Wolny
33:30BramkaBramka (7-6) - Tomasz Dajerling
32:40BramkaBramka (6-6) - Łukasz Plewko
31:40BramkaBramka (5-6) - Piotr Ola
28:55BramkaBramka (5-5) - Jakub Blejwas
22:45BramkaBramka (5-4) - Piotr Ola
20:35BramkaBramka (5-3) - Remigiusz Kowalski
19:50BramkaBramka (5-2) - Tomasz Dajerling
15:12BramkaBramka (4-2) - Jakub Blejwas
14:55BramkaBramka (4-1) - Michał Papuszka
12:00BramkaBramka (3-1) - Aleks Fedorowicz
11:25BramkaBramka (2-1) - Tomasz Dajerling
10:20BramkaBramka (1-0) - Jakub Wolny
10:50BramkaBramka (1-1) - Kamil Łukasik

Szczegóły meczu

Data rozpoczęcia: niedziela, 08. stycznia 2017
Czas rozpoczęcia: 18:45 h
Miejsce: Hala Gimnazjum Nr 2
Sędzia: Przemysław Proszko , Tomasz Skrzyński
 
Widzów : 50

Dodatkowe info

Pogoda: dry
Stan Pogody: normal

Skład wyjściowy

Zawodnik



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Sławomir Baumann SPA 2
- Seweryn Suchorski SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1319 gości