SPONSORZY

 

I liga
 Raport meczowy Kolejka 2 - sobota, 22. października 2016 - 19:15 h
Bizpol - Budowlani-Paździoch
11 4
3
: 2

Wydarzenia

Minuta Wydarzenie
35:25BramkaBramka (11-3) - Kamil Sołtys
35:25BramkaBramka (11-3) - Kamil Sołtys
35:35BramkaBramka (11-4) - Arkadiusz Nowaczyk
34:50BramkaBramka (10-3) - Mariusz Nakonieczny
33:40BramkaBramka (9-3) - Jakub Przymus
29:34BramkaBramka (8-3) - Damian Drewnowski
25:20BramkaBramka (7-3) - Mateusz Waluk
22:00BramkaBramka (6-3) - Przemysław Brauer
17:05BramkaBramka (6-2) - Kamil Sołtys
16:10BramkaBramka (5-2) - Paweł Jankowski
15:20BramkaBramka (4-2) - Jakub Przymus
10:19BramkaBramka (3-2) - Bartosz Bartoszewicz
08:25BramkaBramka (3-1) - Marcin Zdziechowicz
06:25BramkaBramka (2-1) - Paweł Jankowski
02:59BramkaBramka (1-1) - Przemysław Brauer
01:18BramkaBramka (1-0) - Patryk Przymus

Szczegóły meczu

Data rozpoczęcia: sobota, 22. października 2016
Czas rozpoczęcia: 19:15 h
Miejsce: Hala Gimnazjum Nr 2
Sędzia: Mariusz Adamczak , Michał Pracz
 
Widzów : 50

Dodatkowe info

Pogoda: dry
Stan Pogody: normal

Skład wyjściowy

Zawodnik



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Seweryn Suchorski SPA 2
- Sławomir Baumann SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1293 gości