SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny MZZPD Rudna

calendar - calendar MZZPD Rudna

18 Mecze

niedziela, 14.10.2012
1 18:00 h Extraliga MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest Hala Gimnazjum Nr 2 3-2
niedziela, 28.10.2012
2 18:45 h Extraliga Viessmann Team - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 5-5
niedziela, 04.11.2012
3 18:45 h Extraliga MZZPD Rudna - Pos-Bud Hala Widowiskowa 4-4
niedziela, 11.11.2012
4 21:00 h Extraliga Antrans - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 2-6
niedziela, 18.11.2012
5 18:00 h Extraliga Euromaster - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 2-3
sobota, 08.12.2012
6 20:15 h Extraliga MZZPD Rudna - Gold Hala Gimnazjum Nr 2 8-6
niedziela, 23.12.2012
7 18:45 h Extraliga Gospoda B-M - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 2-5
niedziela, 30.12.2012
8 20:00 h Extraliga MZZPD Rudna - Ko-Be Oldboje Hala Widowiskowa 4-4
niedziela, 06.01.2013
9 20:30 h Extraliga Sitech - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 2-2
niedziela, 13.01.2013
10 18:00 h Extraliga Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 2-5
niedziela, 20.01.2013
11 21:15 h Extraliga MZZPD Rudna - Viessmann Team Hala Gimnazjum Nr 2 10-5
niedziela, 03.02.2013
13 19:00 h Extraliga MZZPD Rudna - Antrans Hala Widowiskowa 5-8
niedziela, 10.02.2013
12 20:15 h Extraliga Pos-Bud - MZZPD Rudna Hala Gimnazjum Nr 2 2-5
sobota, 16.02.2013
14 16:45 h Extraliga MZZPD Rudna - Euromaster Hala Gimnazjum Nr 2 8-3
niedziela, 24.02.2013
15 17:45 h Extraliga Gold - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 6-4
niedziela, 03.03.2013
16 19:00 h Extraliga MZZPD Rudna - Gospoda B-M Hala Widowiskowa 3-3
niedziela, 10.03.2013
17 19:00 h Extraliga Ko-Be Oldboje - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 0-10
sobota, 16.03.2013
18 17:00 h Extraliga MZZPD Rudna - Sitech Hala Gimnazjum Nr 2 1-2



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1988 gości