SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Vissmann Team

calendar - calendar Vissmann Team

18 Mecze

niedziela, 14.10.2012
1 19:30 h Extraliga Antrans - Viessmann Team Hala Gimnazjum Nr 2 7-2
niedziela, 28.10.2012
2 18:45 h Extraliga Viessmann Team - MZZPD Rudna Hala Widowiskowa 5-5
niedziela, 04.11.2012
3 20:15 h Extraliga Gold - Viessmann Team Hala Widowiskowa 6-3
niedziela, 11.11.2012
4 18:45 h Extraliga Viessmann Team - Gospoda B-M Hala Widowiskowa 4-6
niedziela, 18.11.2012
5 20:15 h Extraliga Ko-Be Oldboje - Viessmann Team Hala Widowiskowa 5-0
sobota, 08.12.2012
6 21:00 h Extraliga Viessmann Team - Sitech Hala Gimnazjum Nr 2 5-3
niedziela, 23.12.2012
7 18:00 h Extraliga Sobota SWS Invest - Viessmann Team Hala Widowiskowa 3-1
niedziela, 30.12.2012
8 17:45 h Extraliga Viessmann Team - Euromaster Hala Widowiskowa 6-3
niedziela, 06.01.2013
9 18:15 h Extraliga Viessmann Team - Pos-Bud Hala Widowiskowa 6-4
niedziela, 13.01.2013
10 19:30 h Extraliga Viessmann Team - Antrans Hala Widowiskowa 7-5
niedziela, 20.01.2013
11 21:15 h Extraliga MZZPD Rudna - Viessmann Team Hala Gimnazjum Nr 2 10-5
niedziela, 27.01.2013
12 19:45 h Extraliga Viessmann Team - Gold Hala Gimnazjum Nr 2 4-7
niedziela, 03.02.2013
13 21:15 h Extraliga Gospoda B-M - Viessmann Team Hala Widowiskowa 8-6
sobota, 16.02.2013
14 18:15 h Extraliga Viessmann Team - Ko-Be Oldboje Hala Gimnazjum Nr 2 7-7
niedziela, 24.02.2013
15 18:30 h Extraliga Sitech - Viessmann Team Hala Widowiskowa 7-2
niedziela, 03.03.2013
16 19:45 h Extraliga Viessmann Team - Sobota SWS Invest Hala Widowiskowa 4-5
niedziela, 10.03.2013
17 19:45 h Extraliga Euromaster - Viessmann Team Hala Widowiskowa 12-3
sobota, 16.03.2013
18 14:45 h Extraliga Pos-Bud - Viessmann Team Hala Gimnazjum Nr 2 5-0



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 1
- Przemysław Lipiński ZPD 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2216 gości