SPONSORZY

 

II liga
Terminarz drużyny Elektromax

calendar - calendar Elektromax

18 Mecze

sobota, 11.10.2014
1 20:00 h II Liga E-Towers Famaba - Elektromax Hala Widowiskowa 1-13
piątek, 17.10.2014
2 20:15 h II Liga Elektromax - Wibalak Hala Widowiskowa 2-2
piątek, 07.11.2014
3 21:00 h II Liga Elektromax - Nadodrze Hala Widowiskowa 4-1
wtorek, 11.11.2014
4 18:00 h II Liga HDK - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 1-12
sobota, 15.11.2014
5 20:30 h II Liga Elektromax - PWiK Głogów Hala Widowiskowa 2-2
niedziela, 23.11.2014
6 18:00 h II Liga Bizpol - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 7-2
niedziela, 30.11.2014
7 15:00 h II Liga Elektromax - Budowlani-Paździoch Hala Gimnazjum Nr 2 4-2
sobota, 13.12.2014
8 17:15 h II Liga Dom-Bud - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 4-3
niedziela, 21.12.2014
9 15:45 h II Liga Elektromax - E-5 Hala Widowiskowa 2-4
niedziela, 28.12.2014
10 12:45 h II Liga Elektromax - E-Towers Famaba Hala Widowiskowa 4-4
sobota, 03.01.2015
11 15:00 h II Liga Wibalak - Elektromax Hala Widowiskowa 2-2
niedziela, 11.01.2015
12 15:30 h II Liga Nadodrze - Elektromax Hala Widowiskowa 2-6
sobota, 17.01.2015
13 20:15 h II Liga Elektromax - HDK Hala Widowiskowa 4-1
niedziela, 25.01.2015
14 15:15 h II Liga PWiK Głogów - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 4-3
niedziela, 01.02.2015
15 12:45 h II Liga Elektromax - Bizpol Hala Widowiskowa 1-2
niedziela, 08.02.2015
16 20:15 h II Liga Budowlani-Paździoch - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 5-3
sobota, 21.02.2015
17 20:15 h II Liga Elektromax - Dom-Bud Hala Widowiskowa 5-4
niedziela, 15.03.2015
18 15:30 h II Liga E-5 - Elektromax Hala Widowiskowa 3-6



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

II liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

II liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1960 gości