SPONSORZY

 

III Liga
Terminarz drużyny Elektromax

calendar - calendar Elektromax

18 Mecze

niedziela, 01.12.2013
5 13:15 h III Liga Bizpol - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 5-6
niedziela, 08.12.2013
1 13:00 h III Liga Elektromax - Albatros Hala Gimnazjum Nr 2 1-4
niedziela, 15.12.2013
6 14:00 h III Liga Slavia - Elektromax Hala Widowiskowa 0-10
sobota, 21.12.2013
7 14:45 h III Liga Elektromax - Budowlani-Paździoch Hala Widowiskowa 3-3
niedziela, 22.12.2013
2 16:00 h III Liga Hotlider - Elektromax Hala Widowiskowa 3-6
sobota, 28.12.2013
3 15:30 h III Liga Elektromax - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 0-3
niedziela, 29.12.2013
8 19:00 h III Liga Torpedo - Elektromax Hala Widowiskowa 1-5
sobota, 04.01.2014
9 16:15 h III Liga E-5 - Elektromax Hala Widowiskowa 3-3
niedziela, 05.01.2014
4 15:15 h III Liga PWiK Głogów - Elektromax Hala Widowiskowa 1-0
poniedziałek, 06.01.2014
10 16:00 h III Liga Albatros - Elektromax Hala Widowiskowa 2-2
sobota, 18.01.2014
11 21:00 h III Liga Elektromax - Hotlider Hala Widowiskowa 13-1
niedziela, 26.01.2014
12 14:00 h III Liga Arbiter Głogów - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 3-3
sobota, 08.02.2014
13 20:00 h III Liga Elektromax - PWiK Głogów Hala Widowiskowa 3-1
niedziela, 16.02.2014
14 12:45 h III Liga Elektromax - Bizpol Hala Widowiskowa 2-4
sobota, 22.02.2014
15 15:00 h III Liga Elektromax - Slavia Hala Widowiskowa 5-3
niedziela, 02.03.2014
16 16:45 h III Liga Budowlani-Paździoch - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 1-4
niedziela, 09.03.2014
17 13:00 h III Liga Elektromax - Torpedo Hala Widowiskowa 9-3
niedziela, 23.03.2014
18 12:30 h III Liga Elektromax - E-5 Hala Widowiskowa 3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III Liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

III Liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1765 gości