SPONSORZY

 

III Liga
Terminarz drużyny Arbiter Głogów

calendar - calendar Arbiter Głogów

18 Mecze

niedziela, 13.10.2013
1 19:15 h III Liga Torpedo - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 4-2
niedziela, 27.10.2013
2 20:00 h III Liga Albatros - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 3-3
poniedziałek, 11.11.2013
4 15:15 h III Liga Arbiter Głogów - Bizpol Hala Widowiskowa 0-10
niedziela, 01.12.2013
5 12:30 h III Liga Budowlani-Paździoch - Arbiter Głogów Hala Gimnazjum Nr 2 6-2
niedziela, 15.12.2013
6 16:15 h III Liga Arbiter Głogów - E-5 Hala Widowiskowa 1-5
sobota, 21.12.2013
7 17:00 h III Liga Hotlider - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 3-6
sobota, 28.12.2013
3 15:30 h III Liga Elektromax - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 0-3
niedziela, 29.12.2013
8 20:30 h III Liga Arbiter Głogów - PWiK Głogów Hala Widowiskowa 3-5
sobota, 04.01.2014
9 17:45 h III Liga Slavia - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 3-5
poniedziałek, 06.01.2014
10 17:30 h III Liga Torpedo - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 6-3
sobota, 18.01.2014
11 18:00 h III Liga Arbiter Głogów - Albatros Hala Widowiskowa 1-13
niedziela, 26.01.2014
12 14:00 h III Liga Arbiter Głogów - Elektromax Hala Gimnazjum Nr 2 3-3
niedziela, 02.02.2014
13 13:00 h III Liga Bizpol - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 3-2
niedziela, 16.02.2014
14 14:15 h III Liga Arbiter Głogów - Budowlani-Paździoch Hala Widowiskowa 1-0
sobota, 22.02.2014
15 17:15 h III Liga E-5 - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 4-0
niedziela, 02.03.2014
16 19:45 h III Liga Arbiter Głogów - Hotlider Hala Gimnazjum Nr 2 8-6
sobota, 08.03.2014
17 16:00 h III Liga PWiK Głogów - Arbiter Głogów Hala Widowiskowa 6-8
niedziela, 23.03.2014
18 14:45 h III Liga Arbiter Głogów - Slavia Hala Widowiskowa 7-3



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III Liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

III Liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2571 gości