sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

calendar - calendar

25 Mecze

piątek, 15.02.2019
14 piątek, 15.02.2019 18:45 h Prezesjusze - Nadodrze 2-3thumbs_down.png 
14 piątek, 15.02.2019 19:30 h E-Towers Famaba - Eleks 4-5thumbs_down.png 
14 piątek, 15.02.2019 20:15 h W&M Łago - Los Amigos 6-9thumbs_down.png 
14 piątek, 15.02.2019 21:00 h Korona Nosocice - El-Trans 2-7thumbs_down.png 
niedziela, 17.02.2019
14 niedziela, 17.02.2019 13:45 h Dzikie Koty - LO1 Team 3-6thumbs_down.png 
14 niedziela, 17.02.2019 14:30 h Inter-Vera - Rapido 4-4draw.png 
14 niedziela, 17.02.2019 15:15 h Mert - KS Kłobuczyn 4-4draw.png 
14 niedziela, 17.02.2019 16:00 h PWiK Głogów - Koźlice Team 6-4thumbs_up.png 
14 niedziela, 17.02.2019 16:45 h GPK-SUEZ Głogów - Jagermeister 5-4thumbs_up.png 
14 niedziela, 17.02.2019 17:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - Kazet 2-2draw.png 
14 niedziela, 17.02.2019 18:15 h Budrem - ZZPPM HMG 8-2thumbs_up.png 
14 niedziela, 17.02.2019 19:00 h ZZPD Rudna - MProjekt 12-4thumbs_up.png 
14 niedziela, 17.02.2019 19:45 h ZZ Polska Miedź - Sobota SWS Invest 2-4thumbs_down.png 
14 niedziela, 17.02.2019 20:30 h Bizpol - Locus 5-0thumbs_up.png 
14 niedziela, 17.02.2019 21:15 h Budowlani-Paździoch - Fuego Team 0-14thumbs_down.png 
niedziela, 24.02.2019
15 niedziela, 24.02.2019 14:30 h Locus - Budowlani-Paździoch - 
15 niedziela, 24.02.2019 15:15 h MProjekt - Bizpol - 
15 niedziela, 24.02.2019 16:00 h Sobota SWS Invest - ZZPD Rudna - 
15 niedziela, 24.02.2019 16:45 h Fuego Team - Budrem - 
15 niedziela, 24.02.2019 17:30 h ZZPPM HMG - ZZ Polska Miedź - 
15 niedziela, 24.02.2019 18:15 h Los Amigos - Dzikie Koty - 
15 niedziela, 24.02.2019 19:00 h Prezesjusze - Korona Nosocice - 
15 niedziela, 24.02.2019 19:45 h LO1 Team - E-Towers Famaba - 
15 niedziela, 24.02.2019 20:30 h Eleks - El-Trans - 
15 niedziela, 24.02.2019 21:15 h Nadodrze - W&M Łago - 


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 15
Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 14:30
Locus
Locus
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 15:15
MProjekt
MProjekt
Bizpol
Bizpol
-:-

Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 16:00
Sobota SWS Invest
Sobota SWS Invest
ZZPD Rudna
ZZPD Rudna
-:-

Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 16:45
Fuego Team
Fuego Team
Budrem
Budrem
-:-

Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 17:30
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
ZZ Polska Miedź
ZZ Polska Miedź
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 24
2 Kamil Kaczmar ZPD 21
3 Kamil Szczyrek BUD 19
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 3
2 Michał Bednarski BIZ 2
- Radosław Kosmala LOC 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 31
- Krzysztof Szymkowiak Kłu 31
3 Łukasz Nockowski LOM 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 4
2 Jakub Michalski LOM 3
- Viktor Ushatov LOM 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 34
2 Patryk Kraska WM 20
- Krystian Karwatka BET 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1009 gości