sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

calendar - calendar

27 Mecze

piątek, 14.12.2018
6 piątek, 14.12.2018 18:45 h Dzikie Koty - Los Amigos 6-4thumbs_up.png 
6 piątek, 14.12.2018 19:30 h Korona Nosocice - Prezesjusze 2-1thumbs_up.png 
6 piątek, 14.12.2018 20:15 h El-Trans - Eleks 9-0thumbs_up.png 
6 piątek, 14.12.2018 21:00 h E-Towers Famaba - LO1 Team 6-1thumbs_up.png 
sobota, 15.12.2018
7 sobota, 15.12.2018 16:00 h Rapido - Jagermeister 4-2thumbs_up.png 
7 sobota, 15.12.2018 16:45 h Mert - PWiK Głogów 4-3thumbs_up.png 
7 sobota, 15.12.2018 17:30 h KS Kłobuczyn - 4 Batalion Inżynieryjny 4-4draw.png 
7 sobota, 15.12.2018 18:15 h Koźlice Team - GPK-SUEZ Głogów 3-7thumbs_down.png 
niedziela, 16.12.2018
2 niedziela, 16.12.2018 15:00 h Korona Nosocice - Los Amigos 2-6thumbs_down.png 
6 niedziela, 16.12.2018 15:45 h W&M Łago - Nadodrze 3-2thumbs_up.png 
5 niedziela, 16.12.2018 16:30 h ZZPPM HMG - Budrem 3-4thumbs_down.png 
5 niedziela, 16.12.2018 17:15 h Sobota SWS Invest - ZZ Polska Miedź 1-1draw.png 
5 niedziela, 16.12.2018 18:00 h Fuego Team - Budowlani-Paździoch 15-5thumbs_up.png 
5 niedziela, 16.12.2018 18:45 h MProjekt - ZZPD Rudna 4-10thumbs_down.png 
5 niedziela, 16.12.2018 19:30 h Locus - Bizpol 3-4thumbs_down.png 
7 niedziela, 16.12.2018 20:15 h Kazet - Inter-Vera 4-1thumbs_up.png 
piątek, 21.12.2018
6 piątek, 21.12.2018 18:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - Koźlice Team - 
7 piątek, 21.12.2018 19:30 h LO1 Team - El-Trans - 
7 piątek, 21.12.2018 20:15 h Nadodrze - Dzikie Koty - 
7 piątek, 21.12.2018 21:00 h Los Amigos - E-Towers Famaba - 
sobota, 22.12.2018
7 sobota, 22.12.2018 16:00 h Prezesjusze - W&M Łago - 
7 sobota, 22.12.2018 16:45 h Eleks - Korona Nosocice - 
6 sobota, 22.12.2018 17:30 h ZZ Polska Miedź - ZZPPM HMG - 
6 sobota, 22.12.2018 18:15 h Budrem - Fuego Team - 
6 sobota, 22.12.2018 19:00 h ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest - 
6 sobota, 22.12.2018 19:45 h Bizpol - MProjekt - 
6 sobota, 22.12.2018 20:30 h Budowlani-Paździoch - Locus - 


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 6
Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 18:45
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
Koźlice Team
Koźlice Team
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 19:30
LO1 Team
LO1 Team
El-Trans
El-Trans
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 20:15
Nadodrze
Nadodrze
Dzikie Koty
Dzikie Koty
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 21:00
Los Amigos
Los Amigos
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Miejsce Hala Data So., 22. Gru. 2018 Początek meczu 16:00
Prezesjusze
Prezesjusze
W&M Łago
W&M Łago
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Szczyrek BUD 9
2 Konrad Węglarz ZPD 8
3 Marcin Szewczyk BIZ 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
2 Michał Bednarski BIZ 1
- Damian Bieś MPR 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Duda MER 13
2 Łukasz Nockowski LOM 11
3 Paweł Olszanowski KAZ 10
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Michalski LOM 2
- Szymon Kichman JEG 2
3 Przemysław Skarpiński MER 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 18
2 Patryk Kraska WM 10
3 Kacper Kocik LOS 8
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Bartłomiej Wrona PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Nowakowski BET 3
2 Kamil Kuc PAD 2
- Maciej Szczepański KOR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1611 gości