sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

II liga
Wyniki - Kolejka 18 (17.03.2019)

niedziela, 17.03.2019 - 18. Kolejka
  15:00 h El-Trans  7 - 2  Nadodrze
  15:45 h Dzikie Koty  1 - 4  W&M Łago
  16:30 h Eleks  5 - 10  Los Amigos
  17:15 h E-Towers Famaba  5 - 10  Prezesjusze
  18:00 h  4 - 3  LO1 Team

Tabela

Pozycja   Drużyna Mecze Z R P Pkt Zd. St. Róż.
1 Bez zmian (1) El-Trans 16 14 1 1 43 123 25 98
2 Bez zmian (2) Los Amigos 16 11 2 3 35 87 52 35
3 Bez zmian (3) E-Towers Famaba 16 10 1 5 31 64 48 16
4 W górę (6) W&M Łago 16 7 2 7 23 67 55 12
5 W dół (4) Nadodrze 16 7 1 8 22 55 56 -1
6 W dół (5) LO1 Team 16 7 0 9 21 40 84 -44
7 Bez zmian (7) Prezesjusze 16 5 1 10 16 45 86 -41
8 Bez zmian (8) Eleks 16 3 3 10 12 41 77 -36
9 Bez zmian (9) Dzikie Koty 16 2 1 13 7 40 79 -39




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:45
Mert
Mert
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 17:30
LO1 Team
LO1 Team
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 18:15
Korona
Korona
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 11
2 Mateusz Tkacz ZZP 9
- Michał Morawski BIZ 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 11
2 Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 14
2 Adam Kubik EIN 10
3 Sebastian Jeżewski ELE 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1014 gości