sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I liga
Wyniki - Kolejka 18 (30.03.2019)

sobota, 30.03.2019 - 18. Kolejka
  15:00 h Kazet  8 - 9  Rapido
  15:45 h 4 Batalion Inżynieryjny  3 - 3  PWiK Głogów
  16:30 h GPK-SUEZ Głogów  9 - 2  Mert
  17:15 h Jagermeister  5 - 6  Koźlice Team
  18:00 h Inter-Vera  4 - 5  KS Kłobuczyn

Tabela

Pozycja   Drużyna Mecze Z R P Pkt Zd. St. Róż.
1 Bez zmian (1) KS Kłobuczyn 18 12 3 3 39 88 58 30
2 Bez zmian (2) Kazet 18 11 2 5 35 91 59 32
3 W górę (5) GPK-SUEZ Głogów 18 10 0 8 30 81 66 15
4 W górę (6) Rapido 18 8 4 6 28 69 59 10
5 W dół (4) Inter-Vera 18 9 1 8 28 74 74 0
6 W dół (3) Mert 18 8 4 6 28 70 75 -5
7 Bez zmian (7) Koźlice Team 18 7 1 10 22 64 81 -17
8 Bez zmian (8) 4 Batalion Inżynieryjny 18 5 4 9 19 60 63 -3
9 Bez zmian (9) Jagermeister 18 5 1 12 16 69 109 -40
10 Bez zmian (10) PWiK Głogów 18 4 2 12 14 66 88 -22




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 16:45
Mert
Mert
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 17:30
LO1 Team
LO1 Team
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 18:15
Korona
Korona
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
-:-

Miejsce Hala Data So., 21. Gru. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 11
2 Mateusz Tkacz ZZP 9
- Michał Morawski BIZ 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 11
2 Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Michał Szmaciński BUD 1
- Patryk Teper BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 14
2 Adam Kubik EIN 10
3 Sebastian Jeżewski ELE 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
Naszą witrynę przegląda teraz 998 gości