sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

I liga
Hala Widowiskowa

Dane obiektu
Adres: Wita Stwosza 1,
67-200 Głogów,
Poland, Republic of 
Strona www stadionu: www.chrobry-glogow.pl
Maksymalna pojemność: 1500

Zdjęcie hali

Hala Widowiskowa

Terminarz kolejnych spotkań

piątek, 21. lutego 2020
19:00 I liga Mert - 4 Batalion Inżynieryjny
19:45 I liga Los Amigos - Budowlani-Paździoch
20:30 I liga MProjekt - W&M Łago
21:15 I liga El-Trans - E-Towers Famaba
sobota, 22. lutego 2020
15:00 II liga LO1 Team - Prezesjusze
15:45 II liga Eleks - E-InstalPro
16:30 II liga Kml Invest - Błękitni Wierzbnica
17:15 II liga Korona - Ampex Jaczów
18:00 Extraliga ZZPPM HMG - Sobota SWS Invest
18:45 Extraliga Budrem - Inevo/Fuego Team
19:30 Extraliga ZZPD Rudna - ZZ Polska Miedź
piątek, 28. lutego 2020
19:00 Extraliga Inevo/Fuego Team - ZZPD Rudna
19:45 II liga Prezesjusze - Nadodrze
20:30 II liga E-InstalPro - Kml Invest
21:15 II liga Ampex Jaczów - LO1 Team
niedziela, 01. marca 2020
15:00 II liga Błękitni Wierzbnica - Korona
15:45 I liga Budowlani-Paździoch - Mert
16:30 I liga W&M Łago - PWiK Głogów
17:15 I liga E-Towers Famaba - Los Amigos
18:00 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - MProjekt
18:45 Extraliga Sobota SWS Invest - Bizpol
19:30 Extraliga ZZ Polska Miedź - ZZPPM HMG
20:15 Extraliga Inevo/Fuego Team - GPK-SUEZ Głogów
sobota, 07. marca 2020
16:00 I liga PWiK Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny
16:45 I liga MProjekt - Budowlani-Paździoch
17:30 I liga Mert - E-Towers Famaba
18:15 I liga Los Amigos - El-Trans
19:00 II liga LO1 Team - Błękitni Wierzbnica
niedziela, 08. marca 2020
15:00 II liga Kml Invest - Eleks
15:45 II liga Nadodrze - Ampex Jaczów
16:30 II liga Korona - E-InstalPro
17:15 Extraliga Budrem - Sobota SWS Invest
18:00 Extraliga Bizpol - ZZ Polska Miedź
18:45 Extraliga ZZPPM HMG - ZZPD Rudna


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 15
Miejsce Hala Data Pt., 21. Lut. 2020 Początek meczu 19:00
Mert
Mert
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Lut. 2020 Początek meczu 19:45
Los Amigos
Los Amigos
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Lut. 2020 Początek meczu 20:30
MProjekt
MProjekt
W&M Łago
W&M Łago
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Lut. 2020 Początek meczu 21:15
El-Trans
El-Trans
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Kolejka 14
Data So., 22. Lut. 2020 Początek meczu 00:00
Bizpol
Bizpol
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
5:0

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 24
2 Michał Morawski BIZ 14
3 Andrzej Koryciński ZPD 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 29
2 Alan Furman Yy 18
3 Marcin Płaziak PWI 15
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Michał Szmaciński BUD 2
- Piotr Zalewski MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Piotr Juni Yy 1
- Kamil Reinholz BIN 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Mysłowski AMP 20
2 Dominik Nakonieczny PAD 16
- Damian Kwaśnik AMP 16
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 975 gości