Wibalak demoluje
poniedziałek, 29 października 2012 14:01

Nieprzypadkowo prowadzący w ubiegłym tygodniu wysoko wygrali. Tym razem było bardzo podobnie. Powoli krystalizuje się układ sił w tej lidze. I można wskazywać ekipy, które powalczą o awans. Pozostali też mają szanse, ale z kolejnymi meczami coraz mniejsze...

Hotlider nie miał szans w starciu z Wibalakiem. Już do przerwy przegrywał 0-3. Wynik otworzył w szóstej minucie Paweł Bilski wykorzystując grę w przewadze. W drugiej połowie dominacja Wibalaka nie podlegała dyskusji. A Marek Napieralski ustrzelił hattricka, ustalając wynik meczu na 0-7.

Już po pierwszej połowie Bizpol wybił marzenia o dobrym wyniku Battlefield. Po 18 minutach było już 0-5!. W tym czasie aż 2 razy do siatki trafił Krystian Balcerowski. W drugiej połowie Bizpol nie szarżował, ale kontrolował spotkanie i pozwolił pograć rywalom. Wynik na 2-8 ustalił w ostatniej minucie Kamil Sołtys.

Zacięte starcie stoczyły Luma z DomBudem. Na gole trzeba było czekać prawie pół godziny. Wynik otworzył Rafał Hubscher, po chwili podwyższył na 2-0 dla DomBudu. Kontatktową bramkę strzelił Krystian Skowron, ale Hubscher w ostatniej minucie skompletował hattricka ustalając wynik na 3-1.

Aż 15 bramek padło w starciu Torpedo z Budowlanymi Paździoch. Torpedo zaczęło wyśmienicie-wygrywało już 4-0! A hattricka ustrzelił Konrad Markowski. W 23 minucie wydawało się, że Budowlani dogonią rywala. Na 6-4 trafił Jarosław Szymkowiak. Jednak do końca trwała już wymiana cios za cios. Ostatecznie Torpedo wygrało 9-6, a wynik meczu ustalił Rafał Jarosz.

Lider DomBud oraz Torpedo i Wibalak mają komplet wygranych. Na pierwsze punkty czekają ostatnie w tabeli Battlefield oraz Hotlider.