Gospoda - rehabilitacja
wtorek, 24 lutego 2015 22:05

W szlagierze kolejki lepszy od ZZPD Ciepłownik/Euromaster, który wrócił na pozycje wicelidera. Na trzecia lokatę wskoczyła Ósemka. W meczu Ósemki z Przybylski Etatów wynik otworzył Paweł Stefanek. Ten sam gracz do przerwy zdobył jeszcze 3 gole, hattricka dołożył Grzegorz Rogalski i było 0-9. W drugiej połowie po golu dołożyli Adam Luzar,  Stefanek i Piotr Królak i mecz zakończył się wynikiem 0-12.
Szlagierem tej kolejki był mecz Euromastera z ZZPD.  Dwa gole Pawła Szewczyka i jeden Marcina Kyceja dały prowadzenie 3-0, w odpowiedzi trafił Bartek Sybis. Gola kontaktowego zdobył Konrad Węglarz,  ale Kamil Kraska podwyższył na 4-2. Kolejnego gola dołożył Kycej. Wynik na 5-3 ustalił Węglarz.
Tomasz Golonka i Przemysław Bukała trafili do przerwy w starciu Dagtechu z Sobotą. Po wyrównanym początku drugiej połowy Sobota odskoczyła na dwie bramki po golu Marka Kubaczyka.  Do remisu 4-4 doprowadził Wojciech Panicz.  Niezawodny bramkarz Paweł Gorzelańczyk strzelił na 4-5. Remis Dagtechowi uratował Piotr Golonka.
Sensacyjny pogromca mistrza sprzed tygodnia Akielaszek Mirbud tym razem do przerwy bezbramkowo remisował z Kanonierami Kraśnicki.  Hattrick Daniela Dutkiewicza sprawił że Kanonierzy wyszli na prowadzenie.  Golem odpowiedział Kamil Kozłowski,  ale to było wszystko. Rywal dołożył 5 goli. Wynik na 8-1 ustalił Jacek Szatkowski.
Gospoda Balcerzak Miszczyszyn musiała odreagować ubiegłotygodniowa wpadkę. Oberwało się przez to Betronowi Łago. Karol Kazimierski raz, a Rafał Hubsher trafili dwa razy i Gospoda prowadziła. Na przerwę drużyny schodziły przy stanie 6-2. W drugiej połowie trwało rozbijanie rywala. Skończyło się na 12-3. Autorem 4 goli był Rafał Hubscher, hattricka dołożył Karol Kazimierski.