sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

SEZON 2004-2005 I LIGA
niedziela, 14 października 2012 11:33

 

RUNDA I

Kolejka I 03.10.2004 Hala Widowiskowa

 

Chata Polska - ZEC Ciepłownik 6 : 0

Piechocki - Ko-Be Gwoździe 3 : 4

Atletic/Miraż - Prem Piechocki 2 : 1

Gold&Delfin-Ryby - Famaba 0 : 3

Kompleks - Pama 2 : 2

 

Kolejka II 10.10.2004 Hala Widowiskowa

 

Piechocki - Famaba 0 : 3

Atletic/Miraż - Kompleks 4 : 1

Gold&Delfin-Ryby - Pama 3 : 8

Chata Polska - Ko-Be Gwoździe 2 : 0

ZEC Ciepłownik - Prem Piechocki 1 : 6

 

Kolejka III 17.10.2004 Hala Gimnazjum nr 2

 

Atletic/Miraż - Ko-Be Gwoxdzie 2 : 0

Chata Polska - Piechocki 2 : 3

Gold&Delfin-Ryby - Prem Piechocki 0 : 6

Kompleks - Famaba 1 : 0

ZEC Ciepłownik - Pama 0 : 5

 

Kolejka IV 24.10.2004 Hala Widowiskowa

 

Chata Polska - Gold&Delfin-Ryby 5 : 2

ZEC Ciepłownik - Atletic/Miraż 1 : 1

Piechocki - Pama 3 : 5

Kompleks - Ko-Be Gwoździe 1 : 4

Famaba - Prem Piechocki 2 : 8

 

Kolejka V 07.11.2004 Hala Widowiskowa

 

Chata Polska - Pama 4 : 2

ZEC Ciepłownik - KO-Be Gwoździe 6 : 2

Piechocki - Prem Piechocki 2 : 7

Atletic/Miraż - Famaba 5 : 1

Gold&Delfin-Ryby - Kompleks 3 : 2

 

Kolejka VI 14.11.2004 Hala Gimnazjum nr2

 

ZEC Ciepłownik - Kompleks 1 : 5

Piechocki - Gold&Delfin-Ryby 3 : 1

Chata Polska - Famaba 1 : 3

Atletic/Miraż - Pama 3 : 4

Prem Piechocki - Ko-Be Gwoździe 5 : 2

 

Kolejka VII 21.11.2004 Hala Widowiskowa

 

Chata Polska - Prem Piechocki 3 : 3

ZEC Ciepłownik - Famaba 2 : 5

Piechocki - Kompleks 2 : 2

Atletic/Miraż - Gold&Delfin-Ryby 7 : 1

Ko-Be Gwoździe - Pama 2 : 2

 

Kolejka VIII 28.11.2004 Hala Gimnazjum nr2

 

Prem Piechocki - Pama 5 : 4

Piechocki - Atletic/Miraż 3 : 1

Famaba - Ko-Be Gwoździe 3 : 5

ZEC Ciepłownik - Gold&Delfin-Ryby 2 : 11

Chata Polska - Kompleks 4 : 1

 

Kolejka IX 05.12.2004 Hala Gimnazjum nr2

Famaba - Pama 8 : 3

Gold&Delfin-Ryby - Ko-Be Gwoździe 8 : 1

ZEC Ciepłownik - Piechocki 0 : 5

Chata Polska - Atletic/Miraż 2 : 4

Kompleks - Prem Piechocki 4 : 5

RUNDA II

Kolejka X 23.01.2005 Gimnazjum nr2

 

Kompleks – Pama 7 : 3

Gold&Delfin – Famaba 3 : 5

Piechocki -Ko-Be Gwoździe 9 : 3

Atletic/Miraż - Prem Piechocki 4 : 2

Chata Polska - ZEC Ciepłownik 2 : 5

 

Kolejka XI 30.01.2005 Gimnazjum nr2

 

Kompleks - Famaba 3 : 9

ZeC Ciepłownik – Pama 3 : 1

Chata Polska – Piechocki 6 : 2

 

Kolejka XII 06.02.2005 Hala Gimnazjum nr 2

 

Gold&Delfin – Pama 5 : 2

Chata Polska - Ko-Be Gwoździe 6 : 3

Piechocki – Famaba 3 : 1

Atletic/Miraż – Kompleks 6 : 2

ZEC Ciepłownik – Prem Piechocki 1 : 8

 

Kolejka XI 11.02.2005 Hala Gimnazjum nr 2

 

Atletic/Miraż – Ko-Be Gwoździe 1 : 2

Gold&Delfin-Ryby - Prem Piechocki 4 : 6

 

Kolejka XIII 13.02.2005 Hala Widowiskowa

 

ZEC Ciepłownik - Atletic/Miraż 2 : 2

Kompleks - Ko-Be Gwoździe 4 : 7

Chata Polska - Gold&Delfin 4 : 2

Famaba - Prem Piechocki 9 : 6

Piechocki – Pama 4 : 3

 

Kolejka XIV 20.02.2005 Hala Widowiskowa

 

Gold&Delfin - Kompleks 1 : 5

ZEC Ciepłownik - KO-Be Gwoździe 3 : 2

Atletic/Miraż - Famaba 3 : 4

Piechocki – Prem Piechocki 3 : 3

Chata Polska - Pama 4 : 4

Kolejka XV 27.02.2005 Hala Gimnazjum nr2

 

Atletic/Miraż - Pama 9 : 5

Chata Polska - Famaba 6 : 3

Prem Piechocki - Ko-Be Gwoździe 3 : 2

Piechocki – Gold&Delfin 1 : 3

ZEC Ciepłownik - Kompleks 0 : 4

 

Kolejka XVI 06.03.2005 Hala Widowiskowa

 

ZEC Ciepłownik - Famaba 9 : 0

Piechocki - Kompleks 7 : 5

Atletic/Miraż - Gold&Delfin 5 : 2

Chata Polska – Prem Piechocki 2 : 3

Ko-Be Gwoździe - Pama 6 : 1

 

Kolejka XVII 13.03.2005 Hala Widowiskowa

 

ZEC Ciepłownik - Gold&Delfin 3 : 4

Prem Piechocki – Pama 9 : 2

Piechocki – Atletic/Miraż 1 : 0

Famaba – Ko-Be Gwoździe 1 : 1

Chata Polska - Kompleks 7 : 1

 

 

 

Najbliższe mecze

Kolejka 8
Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 18:00
Prezesjusze
Prezesjusze
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 18:45
Dzikie Koty
Dzikie Koty
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 19:30
Eleks
Eleks
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 20:15
W&M Łago
W&M Łago
Odra Grodziec Mały
Odra Grodziec Mały
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 21:00
Jagermeister
Jagermeister
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar EUR 11
- Tomasz Trznadel GUM 11
3 Łukasz Ciarach WYP 10
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Husar GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Adam Filbier EUR 1
- Patryk Kubiak WYP 1
- Piotr Pisarski SOB 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Sybis EUR 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Paweł Gaca DOM 10
- Damian Żmijowski FUE 10
3 Mariusz Milewski KOL 8
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Józef Ochej KOL 1
- Tomasz Woszczyński ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Radoń DOM 2
2 Kacper Ciechelski FUE 1
- Piotr Wypych KOL 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Bartoszewicz BUD 1
- Tomasz Delida DOM 1
- Marcel Michalczak BUD 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Skarpiński ETO 12
2 Patryk Duda ETO 11
3 Krystian Woźniak GPK 10
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Taler BIN 1
- Szymon Deperas BIN 1
- Artur Pierzak KAZ 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Pręda ETO 2
- Przemysław Skarpiński ETO 2
- Martin Kamiński ETO 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Michalski SIT 1

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Szymkowiak Kłu 20
2 Dawid Chłodnicki LOS 14
3 Alan Furman BET 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Krasandowicz LOS 1
- Mateusz Rojek ELE 1
- Rafał Ochrymczuk BET 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Mochol JEG 2
- Zdzisław Pierzak BET 2
3 Adrian Anklewicz Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Sofian Lekchine LOS 1
- Zdzisław Pierzak BET 1
- Kacper Białota Kłu 1
Naszą witrynę przegląda teraz 912 gości