Omega tonie?
wtorek, 28 października 2014 00:36

Pierwszoligowcy mają za sobą trzy kolejki. Tylko prowadząca Luma ma na koncie komplet punktów, a Omega jest na dnie. ZZPM rywalizował z Castoramą. Po dwóch bramkach Damiana Graszy do przerwy było 2-0. Paweł Dybowski zdobył gola kontaktowego, a remis 2-2 uratował Castoramie Sławomir Drapiński. W starciu Mebli Irma z Ruszczycki Ubezpieczenia do przerwy był remis 1-1. Trzy minuty przed końcem Tomasz Kieszkowski ustalił wynik na 1-2. Aż 19 bramek obejrzeli kibice w meczu GSB Kukla z AZS PWSZ. Po golu Rafała Dynaka GSB prowadziło pierwszy i ostatni raz w tym meczu. Do przerwy było 2-4. W drugiej odsłonie AZS dołożył 10 goli tracąc tylko trzy. Pięć razy do siatki trafił Marek Żarczyński. Dołek, w jaki wpadła Omega jest głębszy niż się wydawało, po dwóch porażkach na boisku teraz oddała mecz walkowerem PoliArt Bartosik. Na koniec Luma mierzyła się z Trudtbuddy. Lider zaczął od prowadzenia, ale szybko wyrównał Mateusz Wikierski. Jednak do przerwy było już 3-1. W drugiej części dwa gole dołożyli Rafał Siuda i Paweł Szymański ustalając wynik na 5-1. Tym samym Luma utrzymała pierwszą lokatę. z kompletem wygranych. Kolejne są ZZPM oraz AZS PWSZ. Stawkę zamykają Omega oraz GSB Kukla.