SPONSORZY

 

SEZON 2001 WIOSNA
niedziela, 14 października 2012 11:20

 

TABELA KOŃCOWA

1.

SW GŁOGÓW

11

31

61

:

18

2.

PUB FLASH

11

28

47

:

19

3.

SPORTING/ARTECH

11

26

53

:

23

4.

FARBY

11

19

45

:

39

5.

KOMPLEKS

11

15

44

:

43

6.

UW ATLETIC

11

13

33

:

36

7.

FAMABA

11

13

35

:

50

8.

GWOŹDZIE

11

13

23

:

34

9.

ARTYLERZYSTA

11

12

48

:

43

10.

PAMA

11

10

29

:

49

11.

PLAST AL.

11

9

41

:

65

12.

KOMUNIKACJA

11

3

27

:

67

WYNIKI

Kolejka I

 

 

 

 

1.

09:00

Pama - Pub Flash

1

:

6

 

2.

10:00

Sporting/Artech - Komunikacja

5

:

2

 

3.

17:00

Plast Al. - Kompleks

5

:

6

 

4.

18:00

Artylerzysta - SW Głogów

0

:

10

 

5.

19:00

UW Atletic - Farby

2

:

1

 

6.

20:00

Famaba - Gwoździe

0

:

5

v.o

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka II

 

 

 

 

1.

15:00

Plast Al. - Gwoździe

5

:

0

v.o

2.

16:00

Kompleks - Famaba

5

:

0

v.o

3.

17:00

Artylerzysta - UW Atletic

5

:

2

 

4.

18:00

SW Głogów - Farby

5

:

3

 

5.

19:00

Pama - Sporting/Artech

0

:

10

 

6.

20:00

Komunikacja - Pub Flash

1

:

9

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka III 25.05.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Famaba - Pub Flash

0

:

5

v.o

2.

16:00

UW Atletic - Gwoździe

5

:

0

v.o

3.

17:00

Artylerzysta - Farby

3

:

4

 

4.

18:00

Plast Al. - SW Głogów

1

:

9

 

5.

19:00

Sporting/Artech - Kompleks

8

:

3

 

6.

20:00

Pama - Komunikacja

5

:

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka IV 04.03.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Komunikacja - UW Atletic

3

:

2

 

2.

16:00

Artylerzysta - Famaba

13

:

2

 

3.

17:00

SW Głogów - Gwoździe

4

:

1

 

4.

18:00

Pama - Plast Al.

7

:

2

 

5.

19:00

Pub Flash - Kompleks

3

:

2

 

6.

20:00

Sporting/Artech - Farby

4

:

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka V 11.03.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Famaba - Komunikacja

3

:

1

 

2.

16:00

UW Atletic - Pub Flash

4

:

4

 

3.

17:00

Artylerzysta - Gwoździe

3

:

4

 

4.

18:00

Farby - Plast Al.

6

:

3

 

5.

19:00

SW Głogów - Sporting/Artech

2

:

2

 

6.

20:00

Kompleks - Pama

5

:

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VI 18.03.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Plast Al. - Famaba

3

:

5

 

2.

16:00

Pub Flash - SW Głogów

1

:

3

 

3.

17:00

Farby - Komunikacja

5

:

3

 

4.

18:00

Kompleks - Gwoździe

1

:

6

 

5.

19:00

Artylerzysta - Pama

0

:

3

 

6.

20:00

Sporting/Artech - UW Atletic

2

:

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VII 25.03.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Pama - Sw Głogów

0

:

6

 

2.

16:00

Pub Flash - Artylerzysta

5

:

2

 

3.

17:00

Kompleks - Komunikacja

5

:

3

 

4.

18:00

Plast Al. - Sporting/Artech

3

:

11

 

5.

19:00

Farby - Gwoździe

1

:

1

 

6.

20:00

UW Atletic - Famaba

4

:

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VIII 08.04.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Kompleks - SW Głogów

2

:

4

 

2.

16:00

Plast Al. - Artylerzysta

5

:

4

 

3.

17:00

Komunikacja - Gwoździe

2

:

5

 

4.

18:00

Sportin/Artech - Famaba

5

:

3

 

5.

19:00

Pub Flash - Farby

5

:

3

 

6.

20:00

Pama - UW Atletic

3

:

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka IX 22.04.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Artylerzysta - Komunikacja

11

:

2

 

2.

16:00

UW Atletic - Kompleks

0

:

6

 

3.

17:00

Sporting/Artech - Gwoździe

4

:

2

 

4.

18:00

Famaba - SW Głogów

3

:

5

 

5.

19:00

Plast Al. - Pub Flash

2

:

5

 

6.

20:00

Pama - Farby

3

:

7

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka X 06.05.2001

 

 

 

 

1.

15:00

Kompleks - Farby

5

:

6

 

2.

16:00

Pub Flash - Gwoździe

2

:

1

 

3.

17:00

Sporting/Artech - Artylerzysta

2

:

1

 

4.

18:00

Komunikacja - SW Głogów

2

:

8

 

5.

19:00

Pama - Famaba

3

:

5

 

6.

20:00

Plast Al. - UW Atletic

3

:

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka XI 20.05.2001

 

 

 

 

1.

15:00

UW Atletic - SW Głogów

3

:

5

 

2.

16:00

Famaba - Farby

5

:

6

 

3.

17:00

Sporting/Artech - Pub Flash

0

:

2

 

4.

18:00

Pama - Gwoździe

2

:

3

 

5.

19:00

Plast Al. - Komunikacja

9

:

6

 

6.

20:00

Kompleks - Artlerzysta

4

:

6

 

 

 

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Seweryn Suchorski SPA 2
- Sławomir Baumann SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2148 gości