Elektromax liderem
poniedziałek, 13 października 2014 21:11

W sobotę starli się ze sobą pierwszoligowcy. Srogie lanie już na starcie dostały Nadodrze i E-Towers. W meczu dobrych znajomych Bizpolu z Wibalakiem długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero na 4 sekundy przed przerwą do siatki trafił Przemysław Korczak i było 1-0. Na wyrównanie trzeba było czekać 10 minut. Gola zdobył Kamil Sołtys ustalając wynik meczu.
Jarosław Gaszewski otworzył wynik w starciu E-Towers z Elektromaxem. Do przerwy było już 0-4. Po wznowieniu trwało śrubowanie wyniku, Gaszewski trafiając na 0-5 dorobił się hattricka. A przy 0-12 hattrickiem już mógł się pochwalić Piotr Ksenycz. Wtedy honorową bramkę zdobył Michał Wachnik, a wynik na 1-13 ustalił Przemysław Szkudlarski.
W starciu DomBudu z Orbita Team już tyle goli nie padło. Mało tego, strzelano tylko do przerwy. Na 1-0 trafił Bartosz Husar, do remisu doprowadził Piotr Kochańczyk. Wynik na 1-2 ustalił Mateusz Strzelecki.
Budowlani Paździoch rywalizowali z PWiK Głogów.  Do przerwy bramki nie padły. Wynik po wznowieniu otworzył Marcin Przybylski, pięć minut później Budowlani wyrównali za sprawą Jacka Romaniuka, a Mateusz Naszkowski dał im prowadzenie. Trzy minuty przez końcem znów był remis, jednak w ostatniej minucie wynik na 3-2 ustalił Maciej Bartuś.
E-5 zdemolowało Nadodrze. Juz do przerwy prowadziło 5-0, a w drugiej odsłonie dołożyło jeszcze sześć goli. Wynik na 11-0 ustalił Przemysław Gregor, zdobywca hattricka. cztery gole ustrzelił Krzysztof Wanat.
Pierwszym liderem został Elektromax, a E-5 zajmuje drugą lokatę. Na trzecim miejscu są Budowlani Paździoch. Stawkę zamyka E-Towers Famaba.