sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

SEZON 2000 WIOSNA
niedziela, 14 października 2012 11:15

 

TABELA KOŃCOWA

1. UW MACARTUR'S 13 37 61 : 19

2. PiB 13 36 63 : 11

3. RABARBAR 13 33 57 : 24

4. SLD KOŁO MŁODYCH 13 26 55 : 28

5. SW GŁOGÓW 13 25 45 : 21

6. GWOŹDZIE 13 21 41 : 49

7. IC NEILLEX 13 17 33 : 46

8. WKS ARTYLERZYSTA 13 15 37 : 60

9. PAMA 13 13 38 : 45

10. ZG MILAN 13 11 36 : 47

11. ELEGANCJA I STYL 13 10 34 : 49

12. MOSIU 13 8 28 : 54

13. PLAST AL. 13 7 22 : 60

14. UW NIKE ADIDAS 13 6 29 : 66

WYNIKI

Kolejka I

09:00 UW MacArtur's – SW Głogów 1 : 1

10:00 SLD Koło Młodych – ZG Milan 3 : 3

13:30 MOSiU - PiB 1 : 7

14:30 UW Nike Adidas – Rabarbar 2 : 10

15:30 Plast Al – Gwoździe 0 : 5

16:30 IC Neillex – Elegancja i Styl 7 : 5

17:30 Pama – WKS Artylerzysta 2 : 4

 

Kolejka II 05.04.2000

09:00 Arbiter - Stop Video 2 : 6

10:00 SW Głogów – ZG Milan 5 : 2

11:00 PiB - Rabarbar 3 : 0

12:00 Plast Al. - UW Nike Adidas 4 : 1

13:00 Gwoździe – IC Neillex 3 : 0

14:00 Elegancja i Styl – Pama 2 : 3

15:00 UW MacArtur's – WKS Artylerzysta 6 : 2

 

Kolejka III 09.04.2000

09:00 MOSiU – Elegancja i Styl 2 : 3

10:00 SLD Koło Młodych – PiB 1 : 2

11:00 SW Głogów – UW Niek Adidas 6 : 2

12:00 Gwoździe – ZG Milan 2 : 1

13:00 UW MacArtur's – IC Neillex 5 : 1

14:00 Plast Al – Pama 3 : 3

15:00 Rabarbar – WKS Artylerzysta 5 : 1

 

Kolejka IV 16.04.2000

09:00 ZG Milan – MOSiU 2 : 2

10:00 UW MacArtur's – Elegancja i Styl 4 : 1

11:00 SLD Koło Młodych – Plast Al 8 : 1

12:00 IC Neillex – PiB 0 : 3

13:00 UW Nike Adidas – Pama 3 : 8

14:00 WKS Artylerzysta – Gwoździe 5 : 8

15:00 SW Głogów – Rabarbar 1 : 2

 

Kolejka V 29.04.2000

09:00 MOSiU – Uw MacArtur's 2 : 5

10:00 IC Neillex – SLD Koło Młodych 1 : 10

11:00 Pama – PiB 1 : 3

12:00 Gwoździe – Elegancja i Styl 6 : 3

13:00 SW Głogów – Plast Al 8 : 1

14:00 UW Nike Adidas – WKS Artylerzysta 1 : 3

15:00 Rabarbar – ZG Milan 6 : 0

 

Kolejka VI 06.05.2000

09:00 MOSiU – Gwoździe 3 : 7

10:00 UW Nike Adidas - ZG Milan 3 : 4

11:00 SW Głogów – PiB 1 : 3

12:00 UW MacArtur's – SLD Koło Młodych 7 : 0

13:00 IC Neillex – Pama 0 : 3

14:00 WKS Artylerzysta – Plast Al 3 : 1

15:00 Rabarbar – Elegancja i Styl 6 : 3

 

Kolejka VII 14.05.2000

09:00 UW Nike Adidas – MOSiU 4 : 6

10:00 ZG Milan – PiB 2 : 5

11:00 Elegancja i Styl – Plast Al 6 : 1

12:00 UW MacArtur's – Pama 5 : 3

13:00 SW Głogów – SLD Koło Młodych 1 : 1

14:00 IC Neillex - WKS Artylerzysta 5 : 2

15:00 Rabarbar – Gwoździe 6 : 3

 

Kolejka VIII 20.05.2000

09:00 MOSiU – SW Głogów 0 : 2

10:00 ZG Milan – UW MacArtur's 2 : 7

11:00 PiB – Plast Al 3 : 0

12:00 IC Neillex – UW Niek Adidas 6 : 4

13:00 Pama – Gwoździe 1 : 2

14:00 WKS Artylerzysta – Elegancja i Styl 7 : 3

15:00 SLD Koło Młodych – Rabarbar 2 : 3

 

Kolejka IX 28.05.2000

09:00 MOSiU – Pama 3 : 7

10:00 UW MacArtur's – Plast Al 5 : 2

11:00 Elegancja i Styl – SW Głogów 4 : 4

12:00 Gwoździe – SLD Koło Młodych 1 : 7

13:00 UW Nike Adidas – PiB 0 : 8

14:00 WKS Artylerzysta – ZG Milan 5 : 4

15:00 Rabarbar – IC Neillex 4 : 3

 

Kolejka X 04.06.2000

09:00 MOSiU – IC Neillex 1 : 1

10:00 ZG Milan – Pama 5 : 1

11:00 UW MacArtur's – UW Nike Adidas 4 : 1

12:00 PiB – Gwoździe 8 : 0

13:00 SLD Koło Młodych – Elegancja i Styl 1 : 0

14:00 WKS Artylerzysta – SW Głogów 1 : 3

15:00 Rabarbar – Plast Al 7 : 2

 

Kolejka XI 10.06.2000

09:00 MOSiU – Plast Al 2 : 5

10:00 ZG Milan – IC Neillex 3 : 4

11:00 Gwoździe – UW Nike Adidas 2 : 4

12:00 SW Głogów – Pama 7 : 2

13:00 PiB – Elegancja i Styl 4 : 1

14:00 WKS Artylerzysta – SLD Koło Młodych 1 : 6

15:00 Rabarbar – UW MacArtur's 1 : 3

 

Kolejka XII 17.06.2000

09:00 MOSiU – Rabarbar 1 : 4

10:00 ZG Milan - Plast Al 6 : 1

11:00 SW Głogów – IC Neillex 2 : 2

12:00 SLD Koło Młodych – Pama 5 : 4

13:00 UW Nike Adidas – Elegancja i Styl 2 : 0

14:00 WKS Artylerzysta – PiB 2 : 13

15:00 UW MacArtur's – Gwoździe 7 : 2

 

Kolejka XIII 24.06.2000

09:00 MOSiU – WKS Artylerzysta 3 : 1

10:00 ZG Milan - Elegancja i Styl 2 : 3

11:00 Rabarbar – Pama 3 : 0

12:00 Plast Al – IC Neillex 1 : 3

13:00 SLD Koło Młodych – UW Nike Adidas 5 : 2

14:00 SW Głogów – Gwoździe 4 : 0

15:00 UW MacArtur's – PiB 2 : 1

 

 

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Szewczyk 55
2 Łukasz Strzelecki 50
3 Przemysław Skarpiński 48
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski 2
- Jakub Gierczak 2
3 Maciej Sikora 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Żarczyński 6
- Paweł Tadajewski 6
3 Patryk Kozłowski 5
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Ławiak 3
2 Marcin Zdziechowicz 2
- Marcin Zdziechowicz 2
Zdobycie punktu
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Brychcy 10
2 Mateusz Brzeźniak 7
3 Tomasz Dobrowolski 3

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Szewczyk 55
2 Łukasz Strzelecki 50
3 Przemysław Skarpiński 48
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski 2
- Jakub Gierczak 2
3 Maciej Sikora 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Żarczyński 6
- Paweł Tadajewski 6
3 Patryk Kozłowski 5
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Ławiak 3
2 Marcin Zdziechowicz 2
- Marcin Zdziechowicz 2
Zdobycie punktu
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Brychcy 10
2 Mateusz Brzeźniak 7
3 Tomasz Dobrowolski 3

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Szewczyk 55
2 Łukasz Strzelecki 50
3 Przemysław Skarpiński 48
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski 2
- Jakub Gierczak 2
3 Maciej Sikora 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Żarczyński 6
- Paweł Tadajewski 6
3 Patryk Kozłowski 5
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Ławiak 3
2 Marcin Zdziechowicz 2
- Marcin Zdziechowicz 2
Zdobycie punktu
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Brychcy 10
2 Mateusz Brzeźniak 7
3 Tomasz Dobrowolski 3

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Szewczyk 55
2 Łukasz Strzelecki 50
3 Przemysław Skarpiński 48
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski 2
- Jakub Gierczak 2
3 Maciej Sikora 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Żarczyński 6
- Paweł Tadajewski 6
3 Patryk Kozłowski 5
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Ławiak 3
2 Marcin Zdziechowicz 2
- Marcin Zdziechowicz 2
Zdobycie punktu
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Brychcy 10
2 Mateusz Brzeźniak 7
3 Tomasz Dobrowolski 3
Naszą witrynę przegląda teraz 1779 gości