SPONSORZY

 

SEZON 1999-2000
niedziela, 14 października 2012 10:59

 

TABELA KOŃCOWA

1. UW MACARTUR'S 11 30 57-15

2. CIEPŁOWNIK 11 26 39-17

3. RABARBAR SPORTING 11 24 56-22

4. ARBITER 11 20 52-21

5. MOSIU 11 17 34-35

6 STOP VIDEO 11 16 53-46

7. HUTA 11 16 33-28

8. PLAST AL. 11 16 30-32

9. GWOŹDZIE 11 11 35-37

10. KOMUNIKACJA 11 11 24-55

11. CIENIASY 11 3 21-53

12. UW ADIDAS 11 0 19-89

 

WYNIKI

Kolejka I

09:00 UW MacArtur's - Stop Video 8 : 1

10:00 Huta - UW Adidas 8 : 4

11:00 Arbiter - Cieniasy 3 : 2

12:00 Rabarbar Sporting - Mosiu 4 : 4

13:00 Plast Al. - Komunikacja 1 : 1

14:00 Gwoździe - Ciepłownik 2 : 3

 

Kolejka II

09:00 Arbiter - Stop Video 12 : 2

10:00 Komunikacja - UW MacArtur's 0 : 6

11:00 UW Adidas - Cieniasy 0 : 4

12:00 Huta - Rabarbar Sporting 6 : 2

13:00 Mosiu - Gwoździe 8 : 4

14:00 Ciepłownik - Plast Al. 2 : 0

 

Kolejka III 07.11.99

09:00 Arbiter - Komunikacja 8 : 0

10:00 Cieniasy - Rabarbar Sporting 1 : 2

11:00 UW Adidas - Stop Video 1 : 16

12:00 Huta -Gwoździe 0 : 0

13:00 Plast Al. - Mosiu 4 : 2

14:00 UW MacArtur's - Ciepłownik 4 : 1

 

Kolejka IV 28.11.99

09:00 Plast Al. - Gwoździe 3 : 2

10:00 Komunikacja - Huta 2 : 9

11:00 Stop Video - Mosiu 3 : 3

12:00 UW Adidas - Uw MacArtur's 2 : 9

13:00 Ciepłownik - Cieniasy 3 : 0

14:00 Arbiter - Rabarbar Sporting 3 : 3

 

Kolejka V 05.12.99

09:00 Uw MacArtur's - Rabarbar Sporting 1 : 2

10:00 UW Adidas - Palst Al. 4 : 6

11:00 Ciepłownik - Stop Video 4 : 2

12:00 Arbiter - Gwoździe 5 : 3

13:00 Komunikacja - Mosiu 4 : 0

14:00 Cieniasy - Huta 1 : 2

 

Kolejka VI 09.01.00

09:00 Komunikacja - Stop Video 2 : 8

10:00 Cipłownik - Huta 4 : 0

11:00 UW MacArtur's - Gwoździe 3 : 1

12:00 Plast Al. - Arbiter 0 : 4

13:00 Rabarbar Sporting - UW Adidas 8 : 2

14:00 Mosiu - Cieniasy 4 : 1

 

Kolejka VII 29.01.00

09:00 Mosiu - Huta 3 : 2

10:00 Rabarbar Sporting - Gwoździe 4 : 1

11:00 Stop Video - Cieniasy 8 : 2

12:00 Komunikacja - Ciepłownik 2 : 5

13:00 UW MacArtur's - Plast Al. 3 : 1

14:00 Arbiter - UW Adidas 10 : 1

 

Kolejka VIII 06.02.00

09:00 UW Adidas - Gwoździe 3 : 5

10:00 UW MacArtur's - Arbiter 3 : 2

11:00 Plast Al. - Rabarbar Sporting 3 : 4

12:00 Stop Video - Huta 5 : 2

13:00 Mosiu - Ciepłownik 2 : 7

14:00 Komunikacja - Cieniasy 4 : 0

 

Kolejka IX 13.02.00

09:00 Arbiter - Ciepłownik 2 : 2

10:00 Plast Al. - Huta 2 : 1

11:00 UW MacArtur's - Mosiu 3 : 1

12:00 Gwoździe - Cieniasy 7 : 1

13:00 Komunikacja - Uw Adidas 3 : 0

14:00 Rabarbar Sporting - Stop Video 2 : 0

 

Kolejka X 19.02.00

09:00 Arbiter - Huta 1 : 2

10:00 Plast Al. - Stop Video 4 : 5

11:00 UW MacArtur's - Cieniasy 13 : 3

12:00 Rabarbar Sporting - Ciepłownik 1 : 1

13:00 UW Adidas - Mosiu 1 : 4

14:00 Gwoździe - Komunikacja 3 : 3

 

Kolejka XI 05.03.00

09:00 Arbiter - Mosiu 2 : 3

10:00 Gwoździe - Stop Video 6 : 3

11:00 Plast Al. - Cieniasy 4 : 4

12:00 Rabarbar Sporting - Komunikacja 14 : 0

13:00 UW Adidas - Ciepłownik 1 : 6

14:00 UW MacArtur's - Huta 4 : 0

 

 

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Pt., 09. Gru. 2022 18:00
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
Mert
Mert
-:-

Miejsce Hala Pt., 09. Gru. 2022 18:30
Bizpol
Bizpol
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Pt., 09. Gru. 2022 19:45
E-InstalPro
E-InstalPro
Gum-Mar
Gum-Mar
-:-

Miejsce Hala Pt., 09. Gru. 2022 20:15
ZZPM HMG
ZZPM HMG
MZZPD HMG
MZZPD HMG
-:-

Kolejka 4
Miejsce Hala So., 17. Gru. 2022 15:30
Lombard 66
Lombard 66
LSA
LSA
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 6
2 Michał Morawski BIZ 5
3 Adam Kubik EIN 4
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Paweł Kwiatkowski ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartek Skiba MER 1
- Piotr Pietruszko GUM 1
- Jan Niedośpiał PAD 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman LOM 5
- Mateusz Momot ORZ 5
3 Przemysław Jastrzębski TEA 4
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Siergiej Podliniev NAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Pawlak THE 1
- Bartek Szulc TEA 1
- Jarosław Łuszczyński LOM 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Filip Bielecki LOM 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2592 gości