sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

BARAŻE 2018/19
wtorek, 02 kwietnia 2019 14:38

Wyniki meczów barażowych:


18:00

ZZ Polska Miedź 8-7 Mert

(2-0)

1-0 Kierepka Maciej(06:42)

2-0 Piotrowski Kamil(13:49)

3-0 Gliński Mateusz(19:50)

3-1 Serweta Dawid(21:15)

3-2 Serweta Dawid(25:35)

3-3 Jóźwiak Miłosz(29:20)

4-3 Piotrowski Kamil(32:20)

4-4 Chaberek Krystian(34:07)

0-1

1-1

1-2

2-2

2-3

3-3

4-3

18:45

MProjekt 3-9 GPK-SUEZ Głogów

(2-5)

1-0 Momot Mateusz(04:30) GOL SAMOBÓJCZY

1-1 Woźniak Krystian(05:54)

2-1 Bełza Konrad(07:04)

2-2 Woźniak Krystian(08:34)

2-3 Momot Mateusz(10:35)

2-4 Momot Mateusz(12:38)

2-5 Momot Mateusz(13:53)

2-6 Wożniak Krystian(19:15)

2-7 Woźniak Krystian (20:15)

2-8 Woźniak Krystian(25:57)

3-8 Korczak Karol(33:15)

3-9 Woźniak Krystian(34:20)

19:30

Koźlice Team 2-6 W&M Łago

(0-2)

0-1 Azmin Krzysztof(08:40)

0-2 Azmin krzysztof(10:39)

1-2 Wypych Piotr(18:54)

1-3 Karwatka Krystian(23:34)

1-4 Karwatka Krystian(29:23)

1-5 Włodarczyk Grzegorz(32:48)

1-6 Azmin Krzysztof(35:06)

2-6 Wypych Piotr(35:21)

20:15

4 Batalion Inżynieryjny 5-3 E-Towers Famaba

(3-1)

1-0 Stuczyk Piotr(01:22)

2-0 Stuczyk Piotr(11:42)

3-0 Trybus Jarosław(12:57)

3-1 Noski Gabor(17:00)

4-1 Taler Kamil(25:31)

5-1 Jarosz Rafał(31:15)

5-2 Falbierski Michał(34:20) GOL SAMOBÓJCZY

5-3 Drużkowski Marek(35:12)

 

 

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
W&M Łago
W&M Łago
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:45
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
El-Trans
El-Trans
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 20:30
PWiK Głogów
PWiK Głogów
Mert
Mert
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 21:15
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala Data N., 24. Lis. 2019 Początek meczu 15:00
LO1 Team
LO1 Team
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 7
- Adam Kubik EIN 7
3 Sebastian Jeżewski ELE 6
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 803 gości