sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

SEZON 2006-2007
niedziela, 04 listopada 2012 11:36

TABELA KOŃCOWA

1. Ko-Be Gwoździe 14 39 94 - 32

2. Huta 14 37 101 - 38

3. Prem Piechocki 14 33 99 - 53

4. Szkółka Piłkarska 14 27 71 - 50

5. Nadodrze 14 24 68 - 59

6. Budrem 14 23 59 - 42

7. El-Mark 14 23 58 - 47

8. Gold 14 21 53 - 54

9. Opony Wierzbowa 14 16 41 - 60

10. Kar-Mar Przewozy 14 15 41 - 57

11. Zdrowy Ząbek 14 15 39 - 61

12. Morświn 14 15 50 - 81

13. Pizzeria Pinokio 14 12 67 - 81

14. Warriors Góra 14 6 39 - 82

15. Nowicjusze 14 2 32 - 115

 

 

Kolejka 1 15.10.2006.r Hala Gimnazjum nr 2

Prem Piechocki 11-1 Zdrowy Ząbek

Szkółka Piłkarska 4-2 Opony Wierzbowa

Ko-Be Gwoździe 11-2 Morświn

Warriors Góra 4-4 Budrem

Karmar Transport 4-7 El-Mark

Gold 6-9 Nadodrze

Huta 15-0 Nowicjusze

|Pauza Pizzeria Pinokio

Kolejka 2 22.10.2006 Hala Gimnazjum nr 2

Warriors Góra 1-8 Szkółka Piłkarska

Pizzeria Pinokio 1-4 Nadodrze

Ko-Be Gwoździe 5-2 Opony Wierzbowa

Gold 2-2 El-Mark

Prem Piechocki 4-2 Budrem

Kar-Mar Przewozy 1-4 Morświn

Huta 6-3 Zdrowy Ząbek

Pauza Nowicjusze

Kolejka 3 28.10.2006 Hala Widowiskowa ( sobota )

Nowicjusze 3-6 Morświn

Pizzeria Pinokio 1-5 Ko-Be Gwoździe

Prem Piechocki 9-1 Opony Wierzbowa

Nadodrze 3-2 Budrem

Gold 0-3 Kar-Mar Przewozy

Huta 7-1 Warriors Góra

Zdrowy Ząbek 1-5 El-Mark

Pauza Szkółka Piłkarska

Kolejka 4 04.11.2006 Hala Widowiskowa ( sobota )

Huta 7-2 Budrem

Pizzeria Pinokio 3-8 El-Mark

Nowicjusze 3-9 Nadodrze

Kar-Mar Przewozy 2-6 Ko-Be Gwoździe

Gold 8-4 Morświn

Prem Piechocki 8-6 Szkółka Piłkarska

Warriors Góra 3-2 Opony Wierzbowa

Pauza Zdrowy Ząbek

Kolejka 5 11.11.2006 Hala Widowiskowa ( sobota )

El-Mark 2-2 Budrem

Pizzeria Pinokio 5-3 Kar-Mar Przewozy

Zdrowy Ząbek 4-1 Morświn

Nowicjusze 1-5 Ko-Be Gwoździe

Gold 4-1 Opony Wierzbowa

Kolejka 5 12.11.2006 Hala Gimnazjum nr 2 ( niedziela )

Szkółka Piłkarska 3-5 Nadodrze

Huta 7-4 Prem Piechocki

PAUZA WARRIORS GÓRA

Kolejka 6 19.11.2006 Hala Widowiskowa

Szkółka Piłkarska 4-2 Kar-Mar Przewozy

Morświn 3-7 Prem Piechocki

Opony Wierzbowa 3-3 Nowicjusze

Ko-Be Gwoździe 14-1 Warriors Góra

Budrem 6-2 Gold

El-Mark 6-3 Huta

Zdrowy Ząbek 6-0 Pizzeria Pinokio

PAUZA NADODRZE

Kolejka 7 26.11.2006 Hala Gimnazjum nr 2

Morświn 5-15 Huta

Zdrowy Ząbek 5-0 Nowicjusze

Opony Wierzbowa 5-2 Nadodrze

Gold 2-4 Szkółka Piłkarska

Ko-Be Gwoździe 6-3 Prem Piechocki

Budrem 3-8 Pizzeria Pinokio

Warriors Góra 4-7 Kar-Mar Przewozy

PAUZA EL-MARK

Kolejka 8 03.12.2006 Hala Gimnazjum nr 2

El-Mark 8-9 Nadodrze

Warriors Góra 3-3 Gold

Budrem 7-1 Nowicjusze

Opony Wierzbowa 4-3 Zdrowy Ząbek

Kar-Mar Przewozy 3-4 Prem Piechocki

Ko-Be Gwoździe 2-5 Huta

Szkółka Piłkarska 11-6 Pizzeria Pinokio

PAUZA MORŚWIN

Kolejka 9 10.12.2006 Hala Gimnazjum nr 2

Nowicjusze 2-3 El-Mark

Kar-Mar Przewozy 2-7 Opony Wierzbowa

Pizzeria Pinokio 2-4 Morświn

Prem Piechocki 3-1 Warriors Góra

Huta 6-3 Szkółka Piłkarska

Gold 1-6 Ko-Be Gwoździe

Nadodrze 3-5 Zdrowy Ząbek

PAUZA BUDREM

Kolejka 10 14.01.2006 Hala Gimnazjum nr 2

Budrem 3-1 Zdrowy Ząbek

Warriors Góra 5-6 Pizzeria Pinokio

Kar-Mar Przewozy 1-8 Huta

Szkółka Piłkarska 6-1 Nowicjusze

Opony Wierzbowa 0-2 El-Mark

Morświn 2-3 Nadodrze

Prem Piechocki 2-3 Gold

PAUZA KO-BE GWOŹDZIE

Kolejka 11 21.01.2006 Hala Gimnazjum nr 2

Szkółka Piłkarska 6-0 Zdrowy Ząbek

Morświn 5-3 El-Mark

Gold 3-3 Huta

Ko-Be Gwoździe 8-5 Nadodrze

Prem Piechocki 10-9 Pizzeria Pinokio

Opony Wierzbowa 0-8 Budrem

Warriors Góra 5-5 Nowicjusze

PAUZA KAR-MAR PRZEWOZY

Kolejka 12 28.01.2006 Hala Gimnazjum nr 2

Nowicjusze 5-9 Gold

Zdrowy Ząbek 1-3 Kar-Mar Przewozy

Budrem 3-4 Ko-Be Gwoździe

Pizzeria Pinokio 4-5 Opony Wierzbowa

Nadodrze 6-7 Prem Piechocki

El-Mark 5-0 v.o Warriors Góra

Morświn 4-6 Szkółka Piłkarska

PAUZA HUTA

Kolejka 13 03.02.2007 Hala Widowiskowa ( sobota )

Zdrowy Ząbek 0-11 Ko-Be Gwoździe

Huta 9-3 Opony Wierzbowa

El-Mark 3-6 Szkółka Piłkarska

Pizzeria Pinokio 4-6 Gold

Nowicjusze 1-4 Kar-Mar Przewozy

Budrem 8-3 Morświn

Nadodrze 6-3 Warriors Góra

PAUZA PREM PIECHOCKI

Kolejka 14 04.03.2007 Hala Widowiskowa

Prem Piechocki 23-3 Nowicjusze

Kar-Mar Przewozy 3-2 Nadodrze

Huta 7-3 Pizzeria Pinokio

Ko-Be Gwoździe 6-2 El-Mark

Warriors Góra 4-7 Zdrowy Ząbek

Opony Wierzbowa 6-2 Morświn

Szkółka Piłkarska 0-5 v.o Budrem

PAUZA GOLD

Kolejka 15 17.03.2007 Hala Gimnazjum nr 2 ( sobota )

Nowicjusze 4-15 Pizzeria Pinokio

Zdrowy Ząbek 2-4 Gold

Warriors Góra 4-5 Morświn

Nadodrze 2-3 Huta

El-Mark 2-4 Prem Piechocki

Szkółka Piłkarska 4-5 Ko-Be Gwoździe

Budrem 4-3 Kar-Mar Przewozy

PAUZA OPONY WIERZBOWA

 

 

Najbliższe mecze

Kolejka 8
Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 18:00
Prezesjusze
Prezesjusze
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 18:45
Dzikie Koty
Dzikie Koty
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 19:30
Eleks
Eleks
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 20:15
W&M Łago
W&M Łago
Odra Grodziec Mały
Odra Grodziec Mały
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Gru. 2017 Początek meczu 21:00
Jagermeister
Jagermeister
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar EUR 11
- Tomasz Trznadel GUM 11
3 Łukasz Ciarach WYP 10
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Husar GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Adam Filbier EUR 1
- Patryk Kubiak WYP 1
- Piotr Pisarski SOB 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Sybis EUR 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Paweł Gaca DOM 10
- Damian Żmijowski FUE 10
3 Mariusz Milewski KOL 8
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Józef Ochej KOL 1
- Tomasz Woszczyński ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Radoń DOM 2
2 Kacper Ciechelski FUE 1
- Piotr Wypych KOL 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Bartoszewicz BUD 1
- Tomasz Delida DOM 1
- Marcel Michalczak BUD 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Skarpiński ETO 12
2 Patryk Duda ETO 11
3 Krystian Woźniak GPK 10
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Taler BIN 1
- Szymon Deperas BIN 1
- Artur Pierzak KAZ 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartosz Pręda ETO 2
- Przemysław Skarpiński ETO 2
- Martin Kamiński ETO 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Michalski SIT 1

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Szymkowiak Kłu 20
2 Dawid Chłodnicki LOS 14
3 Alan Furman BET 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Krasandowicz LOS 1
- Mateusz Rojek ELE 1
- Rafał Ochrymczuk BET 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Mochol JEG 2
- Zdzisław Pierzak BET 2
3 Adrian Anklewicz Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Sofian Lekchine LOS 1
- Zdzisław Pierzak BET 1
- Kacper Białota Kłu 1
Naszą witrynę przegląda teraz 934 gości